Żele i akcesoria do ultrasonografii firmy NMT

Opracowane specjalnie w celu zapewnienia doskonałej transmisji sygnału, nasze wysokiej jakości żele do ultrasonografii i EKG są rozpuszczalne w wodzie, nieoleiste, bezzapachowe, niedrażniące, niezawierające alkoholu, niezawierające oksydantów, niezawierające soli i niezawierające środków ściernych, dostępne w butelkach o pojemności 250 ml oraz 5 l.

Firma Nissha Medical Technologies |Healthcare Solutions oferuje pełną linię żeli do ultrasonografii firmy Parker. Od najczęściej stosowanego Aquasonic 100 po Aquasonic Clear, opracowany zwłaszcza dla osób o skórze wrażliwej. Dostarczamy także żele SCAN — mniej lepką alternatywę dla naszej oferty standardowej.

NOWE grzejniki na butelkę pojedynczą oraz ponownie opracowane grzejniki na trzy butelki ogrzewają żele do ultrasonografii do temperatury ciała. Trwała konstrukcja z możliwością zamontowania na ścianie, z gwarancją. Dostępna dla 120 V i 230 V.


Miękki, bezlateksowy pokrowiec do sond dla sond/przetworników ultradźwiękowych, z wnętrzem pokrytym żelem do transmisji ultradźwięków Aquasonic® 100. Pasuje do większości ultradźwiękowych sond wewnątrzjamowych.

Środek do jednoetapowego czyszczenia/dezynfekcji, skuteczny przeciw szerokiemu spektrum czynników chorobotwórczych, w tym MRSA, HIV, gronkowcom i wielu innym drobnoustrojom. Używany do dezynfekcji przetworników ultradźwiękowych, sond i płyt do uciskania przy mammografii. Można je również używać do dezynfekcji winylowych kozetek lekarskich i mat do ćwiczeń, blatów, urządzeń gimnastycznych oraz innych twardych, nieporowatych i niekrytycznych powierzchni.

Dostarczamy pełny asortyment substancji przewodzących i żeli elektromedycznych. Od żelu przewodzącego Spectra 360 przez przewodzący przylepny żel TENSIVE po pasty elektrolityczne REDUX.

Opracowane w celu łatwego stosowania i komfortu zarówno dla lekarza jak i pacjenta, te pasy przetworników mają otwory guzikowe do łatwego blokowania/odblokowywania, umieszczone w odstępach sprzyjających uzyskaniu najwygodniejszej i zabezpieczonej pozycji do monitorowania KTG.