Elektrody uziemiające firmy Nissha Medical Technologies | Healthcare Solutions (elektrody do diatermii / elektrody neutralne)

SWAROPLATE — elektrody uziemiające jednorazowego użytku (elektrody do diatermii / elektrody neutralne) do elektrochirurgii wysokiej częstotliwości.

Wszystkie elektrody uziemiające jednorazowego użytku (elektrody do diatermii / elektrody neutralne) firmy Nissha Medical Technologies | Healthcare Solutions wykonano z 1 mm pianki polietylenowej pokrytej akrylowym klejem klasy medycznej lub hydrożelem na folii aluminiowej. Elektrody są dostępne w rozmiarach dla dorosłych, dzieci/niemowląt i wcześniaków. Są one także dostępne jako jednopłytkowe, typu Split lub z przymocowanymi kablami. Dostępne są również elektrody na indywidualne zamówienie klienta.

Rewolucyjna „pętlowa konstrukcja" systemu TWIN-SAFE pozwala po raz pierwszy w pełni i całkowicie zastosować funkcje symetrycznego dozoru najnowszych urządzeń i z dowolną orientacją elektrod. Typowe odchylenie od symetrii prądu wysokiej częstotliwości wynosi poniżej 5% przy każdej orientacji TWIN-SAFE..

Elektrody te są przeznaczone do zastosowań z urządzeniami elektrochirurgicznymi wysokiej częstotliwości, które obsługują monitorowanie Contact Quality Monitoring (CQM)

Elektrody uziemiające z kablem dostosowane są do bezpośredniego połączenia urządzenia elektrochirurgicznego wysokiej częstotliwości z elektrodą neutralną. W celu natychmiastowego zastosowania należy tylko dobrać elektrodę z odpowiednim rodzajem kabla dla danego urządzenia.

Elektrody te są przeznaczone do standardowych zastosowań z urządzeniami elektrochirurgicznymi wysokiej częstotliwości, które nie mają monitorowania Contact Quality Monitoring (CQM)


Zalety elektrod do diatermii / elektrod neutralnych SWAROPLATE:

  • Pozostają na miejscu — Przylepność brzegu pianki oraz żelu przewodzącego zapewniają, że elektroda się nie odklei. Oznacza to, że w przypadku elektrod SWAROPLATE praktycznie nie ma ryzyka oparzeń.
  • Gotowe do użycia — Po prostu zdejmij osłonkę i umieść elektrodę na przygotowanej skórze. Nie jest wymagany dodatkowy żel!
  • Bardzo elastyczne, dzięki doskonałej zgodności ze skórą — Żel i pianka przylepna są tolerowane nawet przez skórę wrażliwą. Na skórze po umieszczeniu nie pozostaje żel

Elektrody do diatermii / elektrody neutralne SWAROPLATE

  • spełnia wymagania normy ISO IEC 60601-2-2:2009 (norma międzynarodowa) i AAMI HF 18:2001 (Amerykańska norma krajowa dla urządzeń elektrochirurgicznych) i nadaje się do wszystkich standardowych urządzeń elektrochirurgicznych wysokiej częstotliwości
  • maksymalny wzrost temperatury w warunkach standardowego obciążenia według normy ISO IEC 60601-2-2 jest zazwyczaj <4°C. Granica według normy jest <6°C
  • impedancja kontaktowa zazwyczaj wynosi 1 Om (dla elektrod w rozmiarze dla dorosłych)
  • okres przydatności do użycia wynosi przynajmniej 24 miesiące w oryginalnie zamkniętym opakowaniu jednostkowym.

Jeśli potrzebujesz pomocy, zachęcamy do skontaktowania się z naszym profesjonalnym działem obsługi klienta pod numerem +49 / (0) 24 21 59 01 - 0 lub z Przedstawicielem ds. Sprzedaży.

Warunki korzystania | Warunki sprzedaży | Zasady zwrotów | Privacy Policy | Kodeks etyczny

Copyright 2020 Nissha Medical Technologies. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Podane tu znaki towarowe OEM są znakami towarowymi odpowiednich producentów OEM, a nie firmy Nissha Medical Technologies. Firma Nissha Medical Technologies zrzeka się jakichkolwiek powiązań ani związków między swoimi produktami a produktami odpowiednich producentów OEM.